KONTAKT OSS

Forespørsel/Bestilling
Telefon: 412 33 851
Mail: sales@bergenmek.no

Vakt telefon +47 412 33 851

Hanne H Sekkingstad
Daglig leder
Telefon: 412 33 851
Mail: hanne.sekkingstad@bergenmek.no

Vidar Børtveit
Prosjektleder
Telefon: 916 26 369
Mail: vidar@bergenmek.no

Ronny Nyland
Prosjektleder Byggavdeling
Telefon: 934 19 732
Mail: ronny@bergenmek.no

Magnus S. Verlo
Teknisk
Telefon: 930 68 831
Mail: magnus@bergenmek.no

Rune Moldeklev
Logostikk
Telefon: 982 62 054
Mail: rune.moldeklev@bergenmek.no

Christian Holvik
Kalkulatør bygg og anlegg
Telefon: 950 42 473
Mail: christian.holvik@bergenmek.no

DU FINNER OSS HER

Bergen Mekaniske AS har et nytt moderne verksted på Hylkjeflaten med avdelinger for maskinering, plate, rør, sveis og sammenstilling

Vakttelefon

Adresse

Hylkjeflaten 36
5109 Hylkje

Forespørsel/bestilling

Kontakt 1

Følg oss gjerne på våre sosiale medier!